0
0

¨

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

2018-19 Lib-Tech, Gnu ve Roxy Snowboard Ön Sipariş Kampanyası


Banana, C2 Power, Magne-Traction ve Pickle teknolojileriyle Snowboard dünyasını yeni bir boyuta taşıyan, GoodWood Ödüllerini kimselere bırakmayan Amerika’da el yapımı olarak üretilen Lib-Tech, GNU ve Roxy snowboardlarının 2018-2019 sezonu ürünlerine herkesten önce indirimli fiyatlarla siz sahip olun.
 
Ön sipariş kampanyasına katılanlar %30 İndirimli olarak 2018-2019 sezonu Lib-Tech, GNU ve Roxy snowboardlarını alabileceklerdir.
Ön sipariş kampanyası ile board alan herkes boardlarını teslim alırken aynı %30 indirimden faydalanarak bağlama ve bot da alabilirler.
Ön sipariş kampanyası 18 Kasım 2019 akşamına kadar geçerli olacaktır.


Koşullar

1-) Freedom Beyoğlu mağazamıza gelerek satın almak istediğiniz ürünü belirtip 400 TL ön ödeme yapın, sizin için ayıralım.
Alternatif olarak banka hesabına 400 TL yatırın ve 0212-244-7223 nolu Beyoğlu mağazamızı arayarak siparişinizi bildirin.
Aynı numarayı teknik bilgi ve danışma için de arayabilirsiniz, ayrıca Beyoğlu mağaza meşgul olması durumunda 0850-840-4810 nolu müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Not: Müşteri hizmetleri numaramız sadece bilgi vermek amaçlıdır, ön sipariş için Beyoğlu mağazayı aramalısınız!

*Banka Bilgileri:
Garanti Bankası, Galatasaray Şubesi, Şube Kodu: 68
HAKAN BERBERLER
Hesap numarası :  6677104
Iban: TR69 0006 2000 0680 0006 6771 04

2-) Kalan ödemeyi Kasım ayının 3. haftası içerisinde boardlarınızı teslim alırken yapabilirsiniz.
Fiyat bilgisi için lütfen Freedom Beyoğlu mağazasını arayınız. 02122447223


THE WORLD'S BEST BOARDSRIPPERS/RIDERS

Board imalatının en önemli öğelerinden biri riderlarının board yapımına kattıkları tecrübedir. Efsanevi Travis Rice, Mark Landvik, Jamie Lynn, Mark Landvik, Sammy Luebke, Eric Jackson, Jesse Burtner, Jason Robinson gibi riderlar tüm tecrübelerini dizayn aşamasına katarak hem boardlrın mükemmele ulaşmasına hem de yeni teknolojilerin geliştirilmesine katkıda bulunmaktadırlar.
 
ÜRETİM VE ÜSTATLARLibtech, Gnu ve Roxy’ler board üstatları tarafından Amerika’daki fabrikalarında el yapımı olarak üretilmektedir.
 
Biz snowboard üretiyoruz, Hayır gerçekten yaptığımız bu… Onları Çin’den veya başka bir yerden sipariş edip sonra da birisini yollayıp’gidin bakın bakalım nasıl olmuş’ demiyoruz! Fiziki olarak Amerika’daki fabrikamızda dünyanın en iyi boardlarını elle yapıyoruz. En dayanıklı, en hafif, en güçlü, en çevreci malzemeleri kullanıyoruz, ki bu malzemelerin birçoğu başkaları tarafından snowboard yapımında kullanılmamış malzemeler. Bu malzemeleri, kesiyoruz, biçiyoruz, lamine ediyoruz, kumluyoruz, yapıştırıyoruz ve bir yapbozun mükemmel uyan parçaları haline getiriyoruz. Kendi epoksi formülümüz ile ıslak lamine ediyoruz, kendi belirlediğimiz sıcaklıklarda ve zaman aralığında presliyoruz, tüm bu işlemleri her modele için ayrı ayrı kurallara göre yapıyoruz..Her boardu tek tek grindliyoruz, kumluyoruz, deliklerini açıyoruz, kazıyoruz, cilalıyoruz, wakslıyoruz, sınıflandırıyoruz, eğer gerekiyorsa tekrar üzerlerinde çalışıyoruz, paketliyoruz, forklifte yükleyip nakliye alanına götürüyoruz, kutuluyoruz ve size yolluyoruz. Ve Bu işi 35 senedir yapıyoruz. Biz Snowboard Üretiyoruz!
 
 
SANATÇILAR

Mervin boardların sadece teknolojik özelliklerine değil aynı zamanda grafik özelliklerine de büyük önem veriyor. Libtech/Gnu/Roxy nin sanatçı programı 30 senedir sürüyor. Sıradan board grafikleri yerine, Mike Perillo, Quincy Quigg, Jamie Lynn ve Nick russian gibi sanatçılarla çalışılarak hebiri sanateseri sayılabilecek orijinal ve sıradışı grafiklerere imza atıyor.
 
TEKNOLOJİ

Libtech/Gnuve Roxy’nin snowboard dünyasına hediye ettiği defalarca ödül almış yenliliklerden bazıları şöyle;
 
ASYM (asimetri) TECHNOLOGY: Eski adı pickele teknolojisi olan, GNU’nun başarısı defalarca sayısız ödüllerle kanıtlanmış Asym Teknolojisi sayesinde daha kolay dönüşler, çelik takmadan freestyle ve park performansı ve eşsiz bol kar tecrübesi sizleri bekliyor. Kayakta sağa ve sola dönüşler simetrik iken snowboardda vucudumuz yan durduğundan sağa ve sola dönüşler simetrik değildir ve değişik dönüş mekanikleri vardır. Asimetrik Sidecut(kenar kesimi, parmakucu kesimi ve topuk kesimi) sayesinde topuk ve parkmak ucu dönüşlerinin değişik dönüş mekaniklerinin dengelenmesi sağlanıyor. 
 
BANANA TECHNOLOGY - BTX: Snowboard asla Kayak değildir! Snowboard dünyasında devrim yaratan, 50 nin üzerinde ödül alan Banana teknolojisi bu düşünceyle başladı. Geleneksel olarak Snowboardlar bir kamberle üretilmiştir. Snowboardunuzu düz bir yüzeye koyduğunuzda boardunuzun kontak noktaları arasında oluşan bu kamberi görebilirsiniz. Kamber geometrisi ilk olarak Kayaklar için tasarlanmıştır ve bilindiği üzere Kayaklarda tek bir merkezi baskı alanı olduğu için herhangi bir problem oluşmaz. Ancak Snowboardlar?da öndeki ayak ve arkadaki ayak olmak üzere iki farklı baskı alanı mevcuttur. Bu yüzden Snowboard yaparken boardçu için tahtasının merkezinde kalan bu kamberli, ölü alanı etkili bir şekilde kullanmak imkansızlaşır. Tam da bu noktada Banana Teknolojisi devreye girer. Banana Teknolojisi merkezdeki bu ölü alanı, kamberi terse çevirerek kullanıma açar. Geleneksel olarak yukarı kamberli Snowboardların tersine Banana teknolojisi kullanılmış boardlarda tıpkı bir muz gibi aşağıya doğru bir kavis mevcuttur, düz bir yüzeye koyduğunuzda, boardunuz merkezi üzerinde dengeli bir şekilde durur. Böylece, Banana Teknolojisi iki ayağınızın arasında yer alan, merkezinizin izdüşümü olan bu bölgeyi kullanıma açar ve size manevralarınızda büyük kolaylık sağlar. Banana Teknolojisi ilk ortaya çıktığı günden itibaren Snowboard dünyası tarafından büyük heyecan ve kabul duygularıyla karşılanmıştır. Banana teknoloji bu teknolojiye verilen genel addır. Banana teknolojinin değişik modellere kullanılan değişik varyasyonlari var. Bunlardan bazıları XC2BTX, C3 BTX, EC2BTX gibi

C2 POWER BANANA - C2BTX: C2 Power Banana sistemi, tüm arazi koşullarında agresif Allmountain-Freestyle kayan Snowboardcular için tasarlanmıştır. Bu Teknoloji de, ayaklar arasındaki Banana Tech Rocker’ın (Banana Teknolojisi-tersine kamber) yanı sıra, boardunuzun burun ve kuyruk kısımlarında yukarı kamber yer alır. Bu Banana Tech, Kamber kombinasyonu ideal bir ikili oluşturur. Banana tech (ve tabiî ki magnatraction) toz karda ve buzlanmış yüzeylerde sıra dışı bir board tutuşu sağlarken, C2 Banana Tech ise, bunlara ilave olarak agresif Freestyle performanslar için özellikle rampa atlayışlarındaki landinglerde boardun burun ve kuyruk kısımlarında özellikle konma ve kalkışlarda extra güç ve denge de sağlar.

MAGNE-TRACTION: (Banana Teknolojisiyle birlikte Snowboard tasarım tarihindeki en büyük devrim!) 30 dan fazla Good Wood ödülü almış Magne-Traction teknolojisi sayesinde, Snowboardunuzun dalgalı kenarları kar yüzeyini bıçak gibi keserek size daha önce hiç yaşamadığınız bir kenar tutuş ve kontrol hissiyatı verecektir. Magne-Traction?lı snowboardların her bir kenarında stratejik olarak konumlandırılmış olan yedişer tepecik yer alır. En büyük tepecikler en çok güç ve kontrole ihtiyaç duyduğunuz, merkezinizin izdişümü olan ayaklarınız arasındaki bölgede bulunur. Bu alanın dışında kalan kenarlarda ise tepecikler daha küçük ve daha az agresif olma özellikleriyle boardunuzun kuyruk ve burun kontrolünü kolaylaştırır.
 
Elbette teknolojiler sadece yukarıda saydıklarımızla bitmiyor, basalt , golden fleece,  columbian gold, h pop, polonia, bio beans, tnt base, cosint, horsepower construction gibi daha birçok teknoloji kullanılıyor
 
ÇEVRE HASSASİYETİ VE EKO ÜRÜNLER

 

30 senedir snowboard yapan Mervin (libtech/gnu/roxy), daha en başından beri malzeme seçiminde, üretim aşamasında çevreci olmaya özen göstermiştir. Amerikadaki fabrikasi solar panelleri ile çalıştırılan Mervin sayısız çevre ödülü almış bu sebeplede fabrikanın bulunduğu sokağın adı Banana Way olarak değiştirilerek onurlandırılmıştır.
 
-Fabrika ve ofisin enerjisi solar panellerden elde ediliyor
-Fabrikanın ısıtma sistemi yenilenebilir biodiesel ile çalışıyor
-Petrol bazlı ürün içermeyen castor fasulyesinden yapılmış bio-plastik kullanılıyor
-Kansere sebep olan zehirli otomotiv verniği ve kaplaması kullanılmıyor
-Toxic Abs yerine soya tabanlı elasyomer sidewalls kullanılıyor
-Kullanılan katkısız basalt fiber, klasik fiberglaslara göre daha az toxic
-Sadece yenilenebilir ağaç ürünleri kullanılıyor. Mervin kendi yetiştirdiği normale göre çok daha hızlı büyüyebilen ağaçlardan elde edilen Columbian Gold tahtalarını kullanıyor. Çabuk büyüyeen ağaçların daha uzun fiberleri ve doğal POP’u oluyor
-Üretimden artan plastikler geri dönüşüm olarak kullanılıyor (recycle)
-Üretimden arta kalan talaşın ve tahtanın geridönüşümü sağlanıyor.
-Havaya karışan partikulleri önlemek için su ile temizleme sistemli taşlama/bileme yapılıyor
-Kansorejn olmayan epoxy kullanılıyor
-Ekolojik Basım. Çevre dostu su bazlı mürekkep batırma grafik sistemi kullanılıyor. (Birçok firmada ise zehirli ve kansorejen solvent bazlı seneteik ipek baskı sistemi kullanılıyor. Bu yönetem hem üretimi yapan insanlar hem de çevre için çok zehirli. Bu sebeple zaten diğer firmalar plastiğin geri dönüşümün yapamıyor)

 
 

MODELLER

Lib-Tech Skate Banana-Fade                                Lib-Tech Skate Banana-Wood
                                             
Patentli Banana teknolojsini dünyaya tanıtan board Skate Banana.

Banana teknolojisi,snowboard da basınç haritasını değiştiren yenilik.
Artık hiç bir şey eskisi gibi değil. Banana teknolojisi ile boardunuzun basınç merkezi iki ayağınızın ortasına alınarak, ağırlığınızın dengeli olarak bütün boardunuza ve boardun çeliğine  yayılması sağlıyor.
Bu sene skate banana iki ayrı renk seçeneği ile geliyor.;Yellow/blue ve sanatçı Mike Parillo’nun özel tasarımı Parillo.
Magnetraction.. Zig zaglı çelik teknolojisi. Bu oyuncaklı teknoloji, çeliğin normal camber boardlar gibi iki noktadan değil, banana boardunuz boyunca beş ayrı noktadan yere temas etmesini sağlayarak, müthiş bir kenar tutunması ve manevra kabiliyeti sunuyor.
Eğlence başlıyor.. Banana boardunuzun iki ucu kalkık. Kuyruk ve burun ağırlık aktarımını rahatça değiştirebilmeniz için havada. Artık sizin de havaya girme zamanınız. Eski board teknolojileri ile yapamadığınız her türlü yer hareketi artık sizi bekliyor.
Skate Banana.. Her türlü zemin şartında ister off pist ister pist onun dengesi ve keyfi yerinde. Freestyle? Box, Rail, Jib….Siz onu Skate Banana ya bırakın orta sert karekteri ile dünyanın en eğlenceli ve ödüllü boardu 2018-2019 yeni sezonunda Freedomlarda.
Değişmeye hazır mısın?


Lib-Tech Attack Banana

Transworld Snowboarding Good Wood başta olmak üzere birçok  snowboard ödülü alan, evet iddialıyız dünyanın en iyi all mountain freestyle boardlarından olan Attack Banana snowboardu bir kez daha sevmemizi sağlıyor.
Eliptical Banana , Lib Tech in bize sunduğu ve dünya tanıtımını Attack Banana ile yaptığı banana teknolojisi ile yere daha az temas eden Attack Banana freestyle hareketlerde sunduğu kolaylık ve dengeli yapıyı, bolkar performansından vazgeçmeyerek aksine arttırak bize sunuyor. Power Banana teknolojimizle, Banana teknolojimizin ortanca kardeşi olan Eliptik Banana , snowboardun bütün dallarını bize üst seviyede sunuyor.

Fazla söze gerek yok Attack to Banana!!!

 
Lib-Tech TRS HP (Horsepower)                                     TRS FP (Firepower)
                                           
C2 power banana teknolojisine ek olarak burun ve kuyruk kısmında iyice konkavlaştırılarak ve power banana kıvrımı arttırılarak iyice agresifleştirilen TRS , "yeni" XC2 teknolojisi ile üretiliyor. Hafifletilmiş ahşap, twin geometri, süper hızlı bir base mükemmel bir tasarımla buluşuyor. TRS tarihte en çok Goodwood alan board olma özelliğini korumaya devam ediyor. İnanılmaz hızlı kısa dönüş reaksiyon zamanı ile Lib Tech in bu hızlı çocuğu agresif sürüş düşkünü almountain freestyle severlere göre bir seçim.
Trs horsepower ve Trs Firepower olarak iki seçeneği var. Trs firepower trs horsepower corenu alıp basaltla kuvvetlendirerek  ağırlığını azaltıyor ve daha yumuşak bir sürüş sağlıyor. Özelikle uzun board kullananların cezbedeb bir özellikl.
Carving.. Kenar tutuşunu üst düzey bir freestyle performans ile birleştirmek istermisiniz? TRS, freestyle özelliklerin , üstün carving imkanı ile birleştiği all mountain freestyle bir board. Uluslararası snowboard forum siteleri ve dünyanın başlıca snowboard dergileri tarafında sayısız defa “Best of Test” ödülü alan TRS,  Platinium Pick ,TWS Good Wood gibi en prestijli ödülleri de bir çok defa kazanmış bir board. Eğer her türlü stili tek bir boardda mükemmel bir seviyede arıyorsanız, bu kuvvetli oyuncak sizin için çok önemli bir seçim.
Ben herşeyi yaparım. Ama en üst düzeyde... = TRS


Lib-Tech T.Rice Pro Blunt HP                                     Lib-Tech T.Rice Pro Pointy HP
                                                

Snowboardub dahisi, Art of flight ve The Fourth Phase in yıldızı Travis Rice’ in bebeği!
T.Rice Pro model.. Sert ve stabil yapısıyla dağın her alanında sizlere muhteşem bir sürüş keyfi yaşatacak olan T.Rice, Lib Tech oyuncakları arasındaki haklı ününü bizlerle paylaşıyor.
Manevra.. Ağaçların arasında pistte kaydığınız keyifle ilerlemek istiyorsanız T.Rice sizin için doğru seçim. Sahip olduğu nispeten kalın bel yapısı ile wide boardlarla regular arasında bir anatomiye sahip olması, bu serinin her türlü kar kondisyonuna uyum sağlamasına ve üst düzey performans göstermesine  imkan veriyor. Rampa atlayışları ve pist tutuşu göz kamaştırıyor.
Trans World Snowboarding.. Good Wood ödüllerinin gediklisi T.Rice serisi bu başarısını, dizaynını yapan kişinin ününden ziyade, çok amaçlı snowboard kullanımını seçimlerinde ön planda tutan ve off pist keyfini doyasıya yaşamak isteyenlerin gösterdikleri beğeni ile  hakkediyor. Lib Tech koleksiyonunun en çok beğenilen boardları arasında sayabileceğimiz T.Rice 2018-19 modelleri için geri sayımla Freedom mağazalarıda olacak.
 “ WELCOME TO MY WORLD”    Travis Rice…


Lib-Tech Burtner Box Scratcher 

Oyun dünyasına hoş geldiniz.. Freestyle ı gerçekten seviyormusunuz? Etrafınızda gördüğünüz herşeyin üzerinde snowboard yapmak mı istiyorunuz? Bir tek snowboard alayım heryerde kayayım , ister off-pist e çıkayım, ister ağaçların arasında savrulayım, ister buzlu günlerde slalom ve ground trickslerimi yapayım nose press, tail press, switch kayayım diyorsanız. Yani kısaca cıvıtabileceğim kadar cıvıtayım fakat boardum bir yerde aksamasın diyorsanız Box Scratcher etrafı parti alanına çevirecek bir board.
SnowPark.. Skate Banana ile beraber muhteşem bir freestyle ikili oluşturan Box Scratcher büyük abisine nazaran özellikle box ve rail için üretilmiş daha sağlam olan zemini ve daha geniş eni ile snowpark sınırları içinde biraz daha agresif bir freestyle oyuncağı.
143 cm ile 157 cm içinde alan boyları ile boardunu iyice kısaltmayı isteyen snowboardcular için uygun bir seçim.
Bir Box Scratcher ınız varsa kasksız kaymayın!!


 


Libtech Cold Brew

Libtech ailesinin yeni üyesi,
C2 btx profili ve fotoğraf sanatçısı Tim Zimmerman imzalı müthiş grafiği ile dağın her alanında kullanabileceğiniz tam bir freeride oryantasyonlu allmountain board. C2 hyprid camberi ve directional yapısı sayesinde eforsuzca bol karda ve pistlerde kayabileceğiniz bu board 6/10 flex ile orta bir sertliğe sahip.
Bu kadar iyi bir boardu nasıl bu fiyat seviyesinde sunabiliyorlar bilmiyoruz, ama şimdiden en sevdiğimiz modeller arasına girmeyi hak etti !

 

  
Libtech E Jack Knife

Dağın her alanında güvenle kullanabileceğiniz, müthiş bir carving ve bol kar performansına sahip bu goodwood ödüllü bu agresif tahta c3 konstrüksüyonuna sahip. Libtech takımının emaktar yıldızı Eric Jackson'ın göz bebeği!


Libtech Banana Magic FP

Tek cümle; Bu boardun mükemmel yapamayacağı hiçbirşey yok! Firepower konstrüksiyonu, C2 Btx camber yapısı ile dağın her alanında kullanabileceğiniz mükemmel bir board. Son derece hafif, çok yumuşak sürülen bir board. Bol karda son derece rahat eforsuzca sürebileceğiniz, yüksek hızda inanılmaz stabil, buz da ve sert zeminde inanılmaz kenar tutuşu olan, ramplarda ve jibbingte çok iyi performans veren bir board. İsmi ‘’magic’’ çünkü bu boardu kullanmak adeta bir sihir!  

 


GNU Carbon Credit Asym (Asymmetry)

All Mountain.. Kolleksiyonumuzun en mütevazi modeli gibi görünen Carbon Credit, bu mütevaziliği hemen her sene aldığı Good Wood ödülleri  ile bozuyor. Uygun fiyat seçeneği ile cazip bir model olan Carbon Credit her türlü kar kondisyonunda ve sürüş stilinde kullanıcısına olağanüstü keyifli bir performans sunuyor. GNU .. İle tanışmak , snowboard teknolojisinde devrim yaratmış,  2009 senesinde “ Yılın Snowboard buluşu” ödülünü kazananan Banana teknolojisini kullanmak istiyorsanız Carbon Credit sizi uygun fiyatı ile bahsettiğimiz modeller arasında ön plana çıkan bir seçenek olarak Freedom mağazalarında 2018-19 modelleri ile bekliyor. Üstelik artık Asym (asimetrik teknolojisi) teknolojisi standart özellik!


GNU  "Space Case"

Taban rengi değişebilir.

X-Games Street Champion ve Snowboard Mag en yüksek Olie birincisi, tanışıp yarı deli olduğundan şüphe ettiğimiz Forest Bailey Skateboard dizaynından esinlenerek biçimlendirilmiş şekli ile Space Case, , İleri düzey freestyle boardlarımız arasında başı çekenlerden biri haline geldi. Geçen seneki veriyonu ile Snowboarder Magazine High olie contest  yarışmasını kazanan bu boardumuzbu sene yeni göz bebeğimiz EC2 Banana teknolojisi ile üretiliyor. Asimetrik pickle teknolojisi sayesinde dönüş ve pist tutuş özelliği şaşırtıcı boyutta. Adete board düşüncelerinizi okuyarak harekete geçiyor! Bir çok freestyle boardda yaşanılan zayıf pist performansı yerini, Magnetraction ve Pickle teknolojisi sayesinde kullanıcısını gülümsetecek kadar üst seviyede tutuşa ve güvenli sürüşe bırakıyor. Eğer Olie ve yüksek pop düşkünü bir snowboardcu iseniz kıskanılan GNU ailesi sizi bekliyor.


GNU T2B

T2B bu senenin yaramaz çocuğu olarak kendini göstermeye hazırlanıyor. Yumuşak iki boardumuzdan biri olarak bu sene bizlerle birlikte olacak. Kendini freestyle da geliştirmek isteyen snowboardular için parlak bir seçim. C2BTX .Banana ve power banana teknolojimizin ortanca kardeşi olan eliptical banana teknolojisi kolay dönüş performansı yanında , magne-traction la kombinasyonundan doğan yüksek zemin tutuşunu da T2B bünyesinde  birleştirmiş. serinin en parlak oyuncaklarından biri olmak için aday. Özet olarak yumuşak yapısı ile tüm freestyle oyunları bünyesinde size sunabilen, özellikle box, rail ve yer hareketlerinde yapacağınız nose press, tail press gibi hareketleri size eliptical banana dizaynı bünyesinde sonsuz bir varyasyonla sunuyor.  Asym; asimetri teknoloji ile de daha dengeli ve rahat bir sürüş sağlıyor.

 
GNU Riders Choice

Taban rengi değişebilir.

Yeni teknolojisi ile Riders Choice yine aramızda.. Asimetri/Pickle teknoloji uygulanmış yeni tasarımıyla Riders Choice bütün zamanların en iyi all mountain boardlarından biri olarak GNU kolleksiyonunda ön plana çıkıyor. Park, Bolkar , jibbing , carving eğer herşeyi en yüksek seviyede bir arada istiyorsanız Riders Choice adını bir kez daha ispat ediyor., Transworld Snowboarding Magazine tarafından bir çok defa ödül Good Wood alan Riders Choice marka gururu boardlar arasında başı çekiyor.
Daha kısa yeni teknolojisi ve dizaynı ile, daha uzun boardlar kullanmak yerine size, normal ölçünüzden 1, 2 cm daha kısa bir board kullanabilme şansını sunan Riders Choice , daha kısa bir boardda normal ölçünüzde kullanacağınız boardun performansını sağlamakta. Daha az enerji ile daha çok performans Riders Choice da sizi bekliyor.Kritik anlarda sergilediği inanılmaz dönüş reaksiyonu ile bolkar performansında bir çok freeride boardu bile geride bırakan Riders Choice kullandığınızda GNU markasını bir kez daha sevmenize sebep olacak bir keyif sunuyor. Kullanıcısını yormadan bolkar keyfi sunan Riders Choice geçmişte kendini off pistte ön plana çıkaran özelliklerinin üzerine pickle teknolojiyi koyarak all mountain kategoride bütün dünyada ki tartışmasız üstünlüğünü mükemmel bir çizgiye çıkarıyor. Bütün zamanların en iyi allmountain boardlarından biri Riders Choice. Dağlarda gördüğünüz her GNU sahibinin iyi bir sebebi var.

 


GNU Mullair

Karşınızda 2018 ve 2019 GoodWood, Platinium Picks ve 2017 & 2018 White lines ödüllü GNU Mullair! Snowboard dünyasının fenomenlerinden GNU takımından Nicolas Muller'in imzasını taşıyor. Muller'in tabiriyle "Dream Stick" (Rüya Çubuğu). Method, Nose butter, Powder ve Ripping müesseselerinin tek kelimeyle ustası. Dağın her alanında büyük bir güvenle kullanabileceğiniz, agresif, hızlı stabil, carvinge ve bol kar ustası C3 taban profilli bir allmountain board.

 


GNU Money

Scooter fiyatına spor araba! Adı üstünde money fiyatına göre büyük işler başarabilen bir board. Directional twin şekli ve c2e camber yapısı ve yumuşak karakteri ile parkın ve pistlerin tozunu atacak Freestyle bir board. Pressler, poplar, ve rampalar artık daha kolay, hem de cebinizi üzmeden.


GNU Hyak

Hata affeden Full banana camber yapısı, orta sertliği ile ister yeni başlamış olun ister kayışınızı ve hareketlerinizi mükemmelleştirmeye çalışın, Hyak gelişmenize büyük katkı sağlayacaktır. Directional twin yapısı ile dağın her alanında çekinmeden, güvenleyeni şeyler deneyebileceğiniz bir board.
KADIN BOARDLARI

GNU B-Pro

C3 btx, banana ve magnatraction teknolojileri kullanan B-Pro snowboard dünyasında 1996 dan beri var olmaya ve sayısız ödül almaya devam ediyor! Dağın her alanında harikalar yaratan bu board LCP fiberler sayesinde daha fazla popa sahip, daha hafif, daha kuvvetli, daha dengeli ve daha yumuşak bir sürüşe sahip. B-pro satışlarının bir bölümü göğüs kanseri vakfı olan B4BC (boarding for breast cancer. www.b4bc.org ) vakfına bağışlanıyor

 


GNU B-NICE Mirror
                
Defalarca Good wood ödül almış tüm Gnu boardlar gibi Amerika da el yapımı olarak imal edilmiş bu eşsiz all mountain boardla herşeyi yapabilirsiniz, bol kar, buzda ve pistte carving, parkta eğlence…Bayanlara müjde! Artık dönmede zorlanmak yok, dönerken kenar çeliğini takmak yok, bol karda batmak yok! Asym teknolojisi, (asimetri) sayesinde parmak ucu ve topuk dönüşleri dengeleniyor. Bayanlar için eşşiz bir kenar tutuşu sağlayan bu board aynı zamanda çarpıcı ve canlı grafiklere de sahip. Kayarken bu grafiklere baktıkça, Let Your Day B-Nice!


GNU Chromatic Btx

Hata affeden flexi ve full banana camber yapısı ile kenar çeliği takmadan sürebileceğiniz en rahat ve en keyifli boardlardan birisi. Dağın her alanında kullanabileceğiniz, dönüşlerinizi ve freestyle hareketlerinizi geliştirebileceğiniz  ve renkli grafikleri ile herkesin dikkatini çekeceğiniz bu boardu tuvalete gitseniz bile yanınızdan ayırmayın, yenisini almak zorunda kalmayın:)

 


GNU Gloss

C2e camber profilli, directional twin bu board cebinizi üzmeden all-mountain sürüş deneyimi yaşatıyor. Son derece yumuşak ve konforlu bir sürüş sağlayan bu boarddan inmek istemeyeceksiniz! Boardunuzun atkında da yazdığı üzere kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği yerlerde kullanmaya özen gösterin, kayakçılardan uzak durun, bu muhteşem grafiğin bozulmasını istemeyiz :)


GNU Ladies Choice

Taban rengi değişebilir.

Bayanlar (tamam biliyoruz, kadınlar dememiz lazım, ama lütfen bu seferlik bizi mazur görün J ) sizlerin seçimi! J C2 camber profili, hızlı tabanı, asym teknolojisi ile her yerde performans verebileceğiniz Ladies Choice efsane riderı, sayısız madalya sahibi Jamie Anderson un da seçimi. Bu boardla harika dönüşler yapabilir, bol karın keyfini çıkarabilir ve rüya gibi atlayışlar yapabilirsiniz.  Her yola gelen bir board! J

 


GNU Asym Velvet


ROXY Ally

Banana teknolojisii bu boardu ideal bir all-mountian boardu yapıyor. Ally ile kayarken daha konforlu, daha stabil ve daha kendinizden emin olacaksınız. Defalarca Good Wood ödülü alarak kendini kanıtlamış bir board. Tasarımı ve teknolojileriyle üst seviye kaymak isteyen bayanların tercihi…


ROXY Torah Bright

Dünyanın en başarılı kadın snowboardcularından biri olan Torah Bright’ın boardu! C2x ve magnatraction teknolojileri ile birleştiğinde ortaya daha agresif, çok iyi yer tutan, piste, bol kar da müthiş performans sergiliyen bir board çıkıyor. Çok hafif, çok dengeli, çok hızlı ve çok pop alan Goodwood ödüllü bir board.


ROXY Sugar Banana


 


ROXY Xoxo Zebra

 


ROXY Xoxo Aqua


 

Bu yazı 09.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır.
bankalar
projesoft


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.